Additional information
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.8 × 17.8 × 13.5 cm |
| Производител | PATRIOT |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет | 120 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 450 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 320 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 46 g |
| Други | 000, 000 hours, Bad Block Management, Latest SATA 3 controller; Static and Dynamic Wear Leveling, Low Power Management, Operating Voltage: 5V; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C; MTBF:>2, Smart Zip, Trim Support |




















Reviews
There are no reviews yet.