Additional information
| Weight | 3.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 13.2 × 19 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | PJ 6xx Mobile Printer Series |
| Цвят | White |
| Брой страници | Roll paper – 6 units, A4 size |
| Weight | 3.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 13.2 × 19 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | PJ 6xx Mobile Printer Series |
| Цвят | White |
| Брой страници | Roll paper – 6 units, A4 size |