Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.3 × 22.3 × 6.2 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Мобилни принтери |
| Съвместимост | Brother RJ-3050/3150/4230B/4250WB, PJ-763MFi/722/723/762/763/773 |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Car Lighter |
| Цвят | Black |
| Други | 12V Car Adapter |




















Reviews
There are no reviews yet.