Additional information
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Мобилни принтери |
| Съвместимост | Brother RJ-2030/2050/2140/2150/3050/3150/4230B/4250WB, PJ-763MFi/722/723/762/763/773 |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Power plug |
| Дължина на кабела, cm | 120 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Ensures you high quality and reliability |





















Reviews
There are no reviews yet.