Additional information
| Weight | 23.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 50 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Серия | DL380-G10 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4210R 2.40 GHz, 10-core, 13.75 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 24-DIMM slots (12 can be used for NVDIMMs) |
| Твърд диск, GB | not ship standard |
| Дисков контролер | MR416i-a/4GB |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Embedded 4 x 1GbE Ethernet Adapter |
| Разширителен слот | 3-slots (x8, x16, x8 with dual m.2) as standard, upgradeable to 8-slots in a 2 processor configuration |
| Интерфейс | 1 MicroSD Slot, 2x Video (1 Front – Display port, 1 Rear – VGA port), 4x 1GbE embedded NIC, FlexibleLOM slot, 5xUSB (Front: 1x USB 3.0 + iLO service port, Rear: 2x USB 3.0, Internal: 2x USB 3.0) |
| Порт за отдалечено управление | 1 Gb Dedicated |
| Захранване | 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Съвместими операционни системи | |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |












