Additional information
| Weight | 23.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 70 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | HPE |
| Серия | DL380-G10 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4210R 2.40 GHz, 10-core, 13.75 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 24-DIMM slots (12 DIMM slots per processor, 6 channels per processor, 2 DIMMs per channel) |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | MR416i-p/4GB |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | HPE 1 Gb 331i Ethernet adapter 4- ports per controller and/or optional HPE FlexibleLOM, depending on model |
| Разширителен слот | 3-slots (x8, x16, x8 with dual m.2) as standard, upgradeable to 8-slots in a 2 processor configuration |
| Интерфейс | 1 Display Port (SFF 1 front, optional via Universal Media Bay, 826708-B21), 4 x 1 Gb ports, 1 Front iLO Service Port, 1 Micro SD, USB 3.0 – Up to 5 total: 1 front, 2 rear, 2 internal (secure), 2 optional USB 2.0 front via Universal Media Bay, |
| Порт за отдалечено управление | 1 Gb Dedicated |
| Захранване | 1x HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Съвместими операционни системи | |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |














