Additional information
| Weight | 18.11 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Серия | DL360-G10+ |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4314 2.40 GHz, 16-core, 24 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 32 DIMM slots (16 DIMM slots per processor, 8 channels per processor, 2 DIMMs per channel) |
| Твърд диск, GB | None included |
| Дисков контролер | Smart Array P408i-a SR/2GB Cache |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Broadcom BCM57416 Ethernet 10Gb 2-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE, Notes: No embedded networking |
| Разширителен слот | 2 PCIe: 1 x16 FH, 1 x16 LP |
| Интерфейс | 5x USB 3.0, 1x Rear VGA port, 1x Front iLO Service Port |
| Порт за отдалечено управление | 1 GbE Dedicated |
| Захранване | 1x 800W |
| Съвместими операционни системи | 2022, Canonical Ubuntu, Citrix, Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux (RHEL), SUSE Linux Enterprise Server (SLES), VMware vSphere, Windows Server 2016/2019/2022, Microsoft Hyper-V Server: 2016, 2019 & |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |












