Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Сторидж, тип | NAS |
| Серия | NX3240 |
| SAS Interface | – |
| FC Interface | – |
| iSCSI Interface | – |
| Твърд диск, брой | 4 |
| Maximum Disk Drives | Chassis 12 x 3.5" + 6 x 3.5" |
| Контролер | – |
| Controller cache | – |
| RAID | – |
| Захранване | Redundant Power Supply (1+1) 750W |
| Maximum Raw Capacity | – |
| Операционна система | Windows Storage Server 2016 |
| Поддържани операционни системи | – |
| Форм-фактор | 2U |











Reviews
There are no reviews yet.