Additional information
| Weight | 3.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 31 × 6.3 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | ACER |
| Серия | Aspire 5 |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1355U 3.70 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 32GB, two soDIMM modules, (1 slot free) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 17.3 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Видео карта, GB | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two built-in stereo speakers |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | 802.11 a/b/g/n/ac/ax wireless LAN |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | Headset/speaker jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | Web Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 40.1 x 25.8 x 1.8 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.40 |























