Additional information
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15.5 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | ZyXEL |
| Скорост | 866 |
| Антена | 2×2 MIMO Embedded Antenna, Antenna gain: 2.4 GHz – 3 dBi, 5 GHz – 4 dBi |
| Интерфейс | 1×10/100/1000 Base-T |
| Стандарти | IEEE802.11 ac/n/g/b/a |
| Сигурност | Access management: L2-isolation, MAC filtering, Authentication: WPA, WPA2-Enterprise, EAP, IEEE 802.1X, RADIUS authentication, WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA3 |
| Захранване | PoE |
| Управление | Cloud managed, standalone, SNMP, Web UI/ CLI, ZON Utility, Zyxel Wireless Optimizer |
| Размери, mm | 140 x 140 x 37.5 mm |
| Тегло, g | 249 g |
















