Additional information
| Weight | 0.77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.9 × 21.6 × 6.4 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | ZyXEL |
| Скорост | 1200 |
| Антена | 2×2 MIMO optimized Antenna |
| Интерфейс | 1 x 10/100/1000M LAN |
| Стандарти | IEEE802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| Сигурност | WPA, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3) |
| Захранване | PoE |
| Управление | Access management: L2-isolation, MAC filtering, Rogue AP detection, Nebula Cloud managed, Standalone, Wireless health management |
| Размери, mm | 180 x 180 x 39 mm |
| Тегло, g | 453 g |














