Additional information
| Weight | 6.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58.5 × 44.9 × 9.6 cm |
| Производител | ZyXEL |
| Наличност | с поръчка |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 28 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Uplink портове | 4x10GE SFP |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | No |
| Fans | Fanless design |
| Захранване | Internal |
| Routing | No |
| Памет (Flash, RAM) | – |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 128 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 95.2 Mpps |
| MAC адреси | 16000 MAC address table size |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q static VLANs/1 K, Port-based VLAN, Voice VLAN |
| QoS | 8 hardware queues per port (6 for users 2 for system), DLF), multicast, Strom control (Broadcast |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1X, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad LACP aggregation, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az EEE support, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, ZDP (Zyxel Discovery Protocol) |
| L3 мрежови стандарти | – |
| IPv6 functionality | – |
| Сигурност | 802.1x, 802.1x VLAN and 802.1p, ACL packet filtering (IPv4), Authorization on RADIUS, DHCP white list, guest VLAN, Layer 3 IP filtering, Layer 4 TCP/UDP socket filtering, MAC search, Multiple RADIUS servers, Port Security, SSL |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 440 x 330 x 45 |
| Опция за монтаж | Rackmount |










Reviews
There are no reviews yet.