Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 22 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | GENESIS |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Earphone-integrated |
| Честотен обхват, Hz | Headphones: 20 – 20000 Hz, Microphone: 100 – 10000 Hz |
| Чувствителност, dB | Audio: 116 dB, Mic: -42 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |




























