Additional information
| Weight | 0.415 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Дисплей, inch | 1.43 |
| Резолюция | 466×466 |
| Сензорен дисплей | The AMOLED touchscreen supports slide and touch gestures |
| Съвместими операционни системи | HarmonyOS 2 or later, Android 6.0 or later, iOS 9.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Безжична мрежа | No supported |
| GPS | GPS |
| NFC | No supported |
| Сензори | Accelerometer sensor, Gyroscope sensor, Magnetometer sensor, Optical heart rate sensor, Barometer sensor |
| Водоустойчивост | 5 ATM water-resistant |
| Батерия, mAh | 451 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 46.4 x 46.4 x 11 mm |
| Тегло, g | 35.6 g (without the strap) |
| Цвят на корпуса | Black |
| Цвят на каишката | Black |




















