Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.7 × 17 × 12 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ZyXEL |
| Брой портове WAN (скорост) | 1 dual personality |
| Брой портове LAN (скорост) | 2×10/100/1000Base-T |
| WLAN стандарт | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax |
| 3G/4G | 5G/4G/3G |
| Портове USB | 1x USB 2.0 host port for file sharing |
| Сигурност | WPA2, WPA3, SPI, MAC/IP filtering, URL filtering, SSID |





















