Additional information
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 18 × 6 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | GENESIS |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wired |
| Подсветка | RGB (16 million) backlight with Prismo effect; 25 backlight modes |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 355 x 136 x 36 mm |
| Цвят | Black |

























