Additional information
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8.5 × 2.5 cm |
| Производител | GENESIS |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | Compatible with PS IV, laptops, PC, smartphones |
| Тип | Audio adapter |
| Тип конектор 1 | 3.5mm AUX, M |
| Тип конектор 2 | 3.5mm AUX, F |
| Дължина на кабела, cm | 20 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Gold-plated connectors |
























Reviews
There are no reviews yet.