Additional information
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.7 × 12.3 × 8.2 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | GENESIS |
| Предназначен за | Компютър и Конзола |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth, USB |
| Бутони | 19 Buttons (1/2/3/4 action buttons, Turbo button, Start button, Select button, Mode button, Home button, Left/right trigger, Left/right bumper, Analog sticks, D-Pad) |
| Захранване | Lithium-ion Battery |
| Вибрации | yes |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 154 x 113 x 55 mm |
| Тегло, g | 216 g |























