Additional information
| Weight | 20.581 kg |
|---|---|
| Производител | GENESIS |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| USB порт | 3 |
| Функции | Wireless charger – A built-in charger allowing you to charge your smartphone or wearables wirelessly |
| Подсветка | Remotely controlled LED backlight with multiply effects and modes creating an ultimate gaming room climate |
| Поставки | |
| Материал | MDF, Steel |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1200 x 600 x 750 mm |
| Тегло, g | 18 kg |































Reviews
There are no reviews yet.