Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.7 × 3.8 × 15.7 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | 250, 56XX, 57XX, 76XX, HP Envy 55XX, HP Officejet 200 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | ~165 pages tri-colour, Per cartridge: ~200 pages black |
| Обем, ml | 4 ml (black), 4.5 ml (tri-colour) |













Reviews
There are no reviews yet.