Additional information
| Weight | 1.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 2 cm |
| Производител | KOBO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 7" |
| Цвят | Aqua |
| Weight | 1.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 2 cm |
| Производител | KOBO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 7" |
| Цвят | Aqua |
Reviews
There are no reviews yet.