Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 27.7 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | KOBO |
| Дисплей, inch | 10.3 |
| Дисплей, тип | 227 PPI, 1404 x 1872 resolution with Dark Mode |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Вградена памет, GB | 32 |
| Подсветка | ComfortLight PRO – Adjustable brightness and colour temperature |
| Безжична мрежа | WiFi 802.11 ac/b/g/n (dual band), Bluetooth |
| USB порт | USB-C |
| Водоустойчивост | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 193 x 227 x 7.5 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 390g |

























