Additional information
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | KOBO |
| Дисплей, inch | 8 |
| Дисплей, тип | 300 PPI, 1448 x 1072 resolution with Dark Mode |
| Сензорен дисплей | HD E Ink Carta 1200 touchscreen |
| Вградена памет, GB | 16 |
| Подсветка | ComfortLight PRO – Adjustable brightness and colour temperature |
| Безжична мрежа | WiFi 802.11 ac/b/g/n (dual band), Bluetooth wireless technology |
| USB порт | USB-C |
| Водоустойчивост | IPX8 – up to 60 mins in 2 metres of water |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 112.1 x 159.0 x 8.7 mm |
| Цвят | Blue |
| Тегло, g | 171 g |
























