Additional information
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 19.5 × 5.8 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | KOBO |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 10.3" |
| Цвят | Black |
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 19.5 × 5.8 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | KOBO |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 10.3" |
| Цвят | Black |