Additional information
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 17 × 2 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | KOBO |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 7" |
| Цвят | Pink |
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 17 × 2 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | KOBO |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 7" |
| Цвят | Pink |