Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 2 cm |
| Производител | KOBO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 6.0" |
| Цвят | Black |
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 2 cm |
| Производител | KOBO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Четец за Е-книги |
| За продукти с размери | 6.0" |
| Цвят | Black |
Reviews
There are no reviews yet.