Additional information
| Weight | 2.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.3 × 7.6 × 33.2 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Серия | Vostro 3535 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U 2.00 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 2 SoDIMM slots, up to 16 GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Stereo speakers (2 x 2W) |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H |
| Безжична мрежа | 802.11ac 1×1 WiFi, Wireless driver for Realtek 8821 |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI 1.4 |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 headset (headphone and microphone combo) port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SD-card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | FPR |
| Web камера, MP | RGB HD camera and Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | RGB HD camera and Mic |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 34 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.6 x 19 mm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.67 |























