Additional information
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.5 × 29.8 × 6.3 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Precision 7780 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13850HX 3.80 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel RPL-BGA PCH |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | up to 128GB |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 17 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 12 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Stereo speakers with Dialog, 2W x 4 = 8W total |
| Безжична мрежа | Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2x ThunderBolt 4 / USB 4.0 Type-C |
| Аудио портове | Headset (headphone and microphone combo) port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SmartCard Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | FPR |
| Web камера, MP | 1080p at 30fps, FHD, IR, with Omni-directional digital Microphone + Proximity sensor |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Wedge-shaped lock slot, TPM 2.0 |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 39.8 x 26.5 x 2.85 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 3.05 |























