Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.2 × 7.4 × 1.2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Apple Watch |
| За продукти с размери | 41 |
| Размер на каишката | 200mm wrists., Strap fits 150– |
| Материал | The smooth, dense material drapes elegantly across your wrist and feels comfortable next to your skin. |
| Цвят | Мulticolor |















