Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.2 × 7.4 × 1.2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Apple Watch |
| За продукти с размери | 41 |
| Размер на каишката | 180mm wrists., Strap fits 130– |
| Материал | Made from a custom high-performance fluoroelastomer, the Sport Band is durable and strong, yet surprisingly soft. |
| Цвят | Red |



















