Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.91 × 9.62 × 1.81 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 15 Plus |
| За продукти с размери | 6.7" |
| Цвят | Transparent |
| Материал |
119.66лв. / 61.18€
Наличност: на склад
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.91 × 9.62 × 1.81 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 15 Plus |
| За продукти с размери | 6.7" |
| Цвят | Transparent |
| Материал |