Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.91 × 9.62 × 1.81 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 15 Pro Max |
| За продукти с размери | 6.7" |
| Цвят | Clay |
| Материал | s a soft microfiber lining for even more protection., The silky, soft-touch finish of the silicone exterior feels great in your hand. And on the inside, there’ |





















