Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.49 × 8.96 × 1.81 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 15 |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Green |
| Материал | s a soft microfiber lining for even more protection., The silky, soft-touch finish of the silicone exterior feels great in your hand. And on the inside, there’ |





















