Additional information
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.1 × 11.5 × 1.2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Apple Watch |
| За продукти с размери | 49 |
| Размер на каишката | S/M Band fits 130 – 180mm wrists |
| Материал | The thin, lightweight Trail Loop is made from a nylon weave creating a soft strap with increased elasticity for a comfortable fit |
| Цвят | Мulticolor |




















