Additional information
| Weight | 0.124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.12 × 9.67 × 1.91 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 Pro Max |
| За продукти с размери | 6.7" |
| Цвят | Orange |
| Материал |
139.62лв. / 71.39€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.12 × 9.67 × 1.91 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 Pro Max |
| За продукти с размери | 6.7" |
| Цвят | Orange |
| Материал |