Additional information
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.87 × 9 × 1.78 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 Pro |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Black |
| Материал |
139.66лв. / 71.41€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.87 × 9 × 1.78 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | iPhone 14 Pro |
| За продукти с размери | 6.1" |
| Цвят | Black |
| Материал |