Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.2 × 7.4 × 1.2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Apple Watch |
| За продукти с размери | 41 |
| Размер на каишката | Regular Band fits 130 – 200mm wrists |
| Материал | |
| Цвят | Red |





















