Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.7 × 3.8 × 9.7 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | , 2016-2019), MacBook Pro (16 ", , 2018-2019) MacBook Pro (14 ", , 2019), , 2020) MacBook Air (Retina, 13 ", , 2020), MacBook Pro (13 ", , 2021) MacBook Pro (13 ", , 2021) MacBook Pro (16 ", , M1, 2020), MacBook Pro (13 ", MacBook Air (M1, 2020) MacBook Air (Retina, 13 " |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | USB-C, F |
| Тип конектор 2 | Power plug, EU |
| Мощност, W | 140 W |
| Цвят | White |






















Reviews
There are no reviews yet.