Additional information
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APPLE |
| Серия | iMac |
| Софтуер | macOS |
| Процесор, серия | Apple M1 |
| Процесор | Apple M1 (8 Core) 3.20 GHz, 8C GPU |
| Чипсет | Apple M1 chip |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | 24" (60.96 cm) 4480-by-2520 resolution at 218 pixels per inch with support for 1 billion colors, 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology |
| Web камера, MP | 1080p FaceTime HD camera with M1 image signal processor |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High-fidelity six-speaker system with force-cancelling woofers, Wide stereo sound, Studio-quality three-mic array with high signal-to-noise ratio and directional beamforming |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ax Wi-Fi 6 wireless networking, Bluetooth 5.0 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | – |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| Разширителен порт | |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Magic Keyboard with Touch ID, Magic Mouse |
| Windows OS | – |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.7 x 14.7 x 46.1 cm |
| Цвят | Silver |















