Additional information
| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 4.7 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | – |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | – |
| Честотен обхват, Hz | 12 – 22 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 98 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 24 ohm (1KHz) |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
| Цвят | White |
| Други | 30mm dynamic driver unit for clear sound. Pressure relieving earpads for extended comfort. |


























Reviews
There are no reviews yet.