Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 19.5 × 9.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | – |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | – |
| Честотен обхват, Hz | 12 – 22 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 100 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 32ohm (1kHz) |
| Дължина на кабела, m | 2 m, Y-type |
| Цвят | Black |
| Други | 40 mm dynamic driver unit |























Reviews
There are no reviews yet.