Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.8 × 6.5 × 18 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | In-line remote and microphone for hands-free phone calls |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 4 – 24 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 106 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 40 Ohm (1kHz) |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m, flat cord, Y type |
| Цвят | White |
| Други | PET Diaphragm, X-Bass for club-like sound; Driver Unit: 12 mm dynamic – Dome type |

























Reviews
There are no reviews yet.