Additional information
| Weight | 1.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 20.5 × 26 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | – |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | – |
| Честотен обхват, Hz | 4 – 100 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 98 dB / mW |
| Импеданс, Ohm | 56 ohms at 1 kHz |
| Дължина на кабела, m | Headphone cable – Approx. 3 m, silver-coated OFC strands / Balanced-connection Headphone cable – Approx. 1.2 m, silvercoated OFC strands |
| Цвят | Black |
| Други | 70 mm, Closed, dome type (CCAW Voice Coil), dynamic (circum-aural) |























Reviews
There are no reviews yet.