Additional information
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 4.2 × 17.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | in-line remote mic |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 5 – 24 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 103 dB / mW |
| Импеданс, Ohm | 16 ohm (1KHz) |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m, Litz cable, Y-type |
| Цвят | White |
| Други | and L); 9 mm, comfortable, dome type (CCAW Voice Coil ) Driver Unit, M, Neodymium, S, secure-fitting silicone earbuds – 4 sizes (SS |























Reviews
There are no reviews yet.