Additional information
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 4.2 × 17.5 cm |
| Производител | SONY |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Y |
| Шумопотискане | N |
| Контрол на звука | Y |
| Честотен обхват, Hz | 5 – 24 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 103 dB / mW |
| Импеданс, Ohm | 16 ohm (1KHz) |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m, Litz cable, Y-type |
| Цвят | Red |
























Reviews
There are no reviews yet.