Additional information
| Weight | 0.252 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.2 × 10.8 × 23.2 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | inline remote and microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | Heavyweight bass with Beat Response Control |
| Честотен обхват, Hz | 3 – 100000 Hz |
| Чувствителност, dB | 98dB / mW |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
| Цвят | Black |
| Други | High-Resolution Audio |
























Reviews
There are no reviews yet.