Additional information
| Weight | 6.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.5 × 21.5 × 38.5 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 75 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 5000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178°/178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | – |
| USB хъб | 2 USB 3.0, 2 USB2.0 |
| Наклон | -5.0° (±2.0°) ~ +24.0° (±2.0°) |
| Хоризонтално завъртане | -45.0° (±2.0°) ~ +45.0° (±2.0°) |
| Вертикално завъртане | -2.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°) |
| Регулиране на височина | 135.0 ± 5.0 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 20.1 x 47.4 |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |































Reviews
There are no reviews yet.