Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 10 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Предназначен за | Цифрови фотоапарати |
| За продукти с размери | Други |
| Цвят | Black |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 10 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Предназначен за | Цифрови фотоапарати |
| За продукти с размери | Други |
| Цвят | Black |
Reviews
There are no reviews yet.