Additional information
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 14.4 × 15 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Предназначен за | Цифрови видеокамери |
| За продукти с размери | Други |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyurathane |
85.00лв. / 43.46€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 14.4 × 15 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Предназначен за | Цифрови видеокамери |
| За продукти с размери | Други |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyurathane |
Reviews
There are no reviews yet.