Additional information
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 2.7 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother MFC-J2330DW/J3530DW/J3930DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 550 pages |
| Weight | 0.061 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 2.7 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother MFC-J2330DW/J3530DW/J3930DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 550 pages |
Reviews
There are no reviews yet.